Etnokolekcja 2011

Jesteśmy po Etnokolekcji, targach organizowanych przez Muzeum Etnograficzne w Warszawie. Było kolorowo, designersko i bardzo, bardzo folkowo. Panowała sympatyczna atmosfera, która udzielała się każdemu, zarówno wystawiającym jak i zwiedzającym. Przybyła masa ludzi zafascynowanych tą stylistyką, a także takich, których przyciągnęła ciekawość nowych trendów w designie i modzie. Można było podziwiać wiele pięknych i oryginalnych rzeczy, od kolekcji ubrań znanych projektantek po torby, czapki i biżuterię. Były rzeczy mniej lub bardziej znane, wszystkie przyciągały uwagę i wszystkie razem tworzyły piękną ludową kompozycję. Były też takie, które nas zaskoczyły i rozkochały w sobie, ale tą słodką tajemnicę, co to było,  zostawimy dla siebie;)

Jak było i co można było zobaczyć, w dużym skrócie, zamieszczamy poniżej. Niestety w tym stanie podekscytowania, tylko tyle  ujęć udało nam się zrobić:)

Kolekcja Anety Larysy Knap

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcja Beaty Jarmołowskiej

Z takich pięknych krążków powstał naszyjnik autorstwa Kariny Królak. Projekt ten zdobył I nagrodę i będzie umieszczony w kolekcji Muzeum, podobnie jak inne nagrodzone dzieła artystów.  Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia Muzeum i podziwiania ich na żywo:)

Kolekcja Kariny  Królak

Nie zabrakło także pięknych torebek folkowych

Goshico

Purol Design

Czapki Małgorzaty Knopik-Skibińskiej

Oczywiście to jest tylko niewielka część tego, co można było zobaczyć na Etnokolekcji. Mamy nadzieję, że ta namiastka, będzie dla wielu z Was  zachętą do odwiedzenia kolejnych edycji, które Muzeum już zapowiedziało. A więc do zobaczenia następnym razem….

Reklamy

Jedna odpowiedź to “Etnokolekcja 2011”

  1. Folkowe torby – genialne

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: